Співробітники КП «Благоустрій» м. Харкова» усувають наслідки буревію в приватному секторі.
Зокрема, роботи проводять у Шевченківському та Київському районах за заявами жителів. Комунальники розпилюють повалені дерева та великі гілки, подрібнюють і вивозять деревину.
Роботи тривають у посиленому режимі, щоб якнайшвидше прибрати наслідки негоди та забезпечити безпеку мешканців.
